Łóżka tapicerowane 180/200 – duża powierzchnia i funkcjonalność

Dla wielu osób sen jest jedną z najprzyjemniejszych sfer ludzkiego życia. Dlaczego więc nie postawić na łóżko, które nie tylko będzie funkcjonalne, ale przede wszystkim wygodne? Łóżka tapicerowane 180/200, które można znaleźć w naszej ofercie, doskonale wpisują się w ten standard. Niezależnie od wybranego modelu łączy je duża powierzchnia i komfort wypoczynku.

Stelaż? To żaden problem!

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu szereg modeli łóżek tapicerowanych o zróżnicowanej konstrukcji stelażu. W standardowej wersji nasze meble wykonane są w oparciu o stelaż drewniany. W zależności od modelu, może on zapewniać dodatkową przestrzeń „bagażową”, umożliwiającą przechowywanie pościeli, odzieży a także wielu innych, wielkogabarytowych artykułów. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy!

W zależności od Państwa preferencji, stelaż prezentowanych przez nas łóżek może być również wykonany z metalu. Rozwiązanie to charakteryzuje się znacznie wyższą trwałością i możliwością rozbudowy o inne elementy, takie jak na przykład podnośniki gazowe. Wybór odpowiedniego rodzaju stelaża przedkłada się na konkretne cechy łóżka. Przykładowo nasi Klienci decydujący się na stelaż drewniany, mogą liczyć na bardzo wygodny i komfortowy sen. Wpływają na to specyficzne właściwości wykorzystywanego drewna, które nie tylko jest trwałe, ale przede wszystkim wykazuje wysoką elastyczność. Z kolei stelaże drewniane są bardziej sztywne, ale zapewniają znacznie większą wytrzymałość konstrukcyjną łóżka.

Designerska jakość, wizualne piękno

O naszych łóżkach można – niezależnie od modelu – powiedzieć jedno: są piękne! Nasi Klienci już od lat zachwycają się każdym z prezentowanych przez nas modeli, doceniając kunszt ich wykonania, przyjemną fakturę i rozbudowaną kolorystykę. Łóżka 180/200 które prezentujemy w naszej ofercie, są wykonane w oparciu o najwyższe standardy, co przedkłada się na ich piękno i ekskluzywny design. Efekt ten uzyskano dzięki wyjątkowej kompozycji jeszcze bardziej wyjątkowych materiałów, które razem tworzą coś niesamowitego.

Przykładowo istotną zaletą oferowanych przez nas łóżek jest ich konstrukcja. W zależności od modelu, opiera się ona na klasycznym szkielecie, sklejce i wytrzymałych, drewnianych płytach, zapewniających maksymalną stabilizację i bezpieczeństwo. Całość jest obudowana pianką i watą, dzięki którym łóżko prezentuje się niezwykle pięknie i nowocześnie. Zastosowane materiały korzystnie wpływają również na samą fakturę mebla. Dzięki nim łóżko tapicerowane 180/200 wyróżnia się specyficznym, przyjemnym dla wzroku delikatnym designem i wyjątkowo miękką powierzchnią.

Jak podnieść łóżko do sypialni, czyli rzecz o uchwytach

Łóżka, które prezentujemy w naszej ofercie, są bardzo zróżnicowane pod kątem konstrukcyjnym a szczególnie, jeśli chodzi o ich sposób podnoszenia. W zależności od modelu, w standardowej wersji mebla może istnieć możliwość podnoszenia stelażu i to również w przypadku stelaży drewnianych. Większość łóżek dostępnych w wersji premium (na życzenie Klienta) posiada stelaż metalowy a co za tym idzie – możliwość podnoszenia go za pomocą gazowych siłowników.

Na czym polega ich wyjątkowość? Dzięki nim podnoszenie ramy łóżka jest o wiele łatwiejsze i angażuje znacznie mniej siły. Wystarczy lekko pociągnąć za specjalny uchwyt a dzięki siłownikom cała rama automatycznie się podniesie. Warto dodać, że prezentowane przez nas mechanizmy charakteryzują się wyjątkową skutecznością, wytrzymałością i niezawodnością. Dzięki nim podnoszenie łóżka będzie o wiele łatwiejsze i znacznie mniej męczące.

Pojemnik na pościel – dodatek, który warto mieć

Naszą ofertę łóżek tapicerowanych o wymiarach 180/200 centymetrów można podzielić również pod kątem wyposażenia ich w pojemniki na pościel. Niektóre z nich (o drewnianej konstrukcji stelaża) nie zostały wyposażone w dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli i innych przedmiotów. Z kolei inne posiadają wygodny pojemnik, którego konstrukcja jest ściśle uzależniona od budowy łóżka, jego charakterystyki a także modelu.

W naszej ofercie można znaleźć łóżka tapicerowane 180/200 o dwóch różnych rodzajach pojemników. Pierwszym z nich są pojemniki jednokomorowe, które sprawdzają się zwłaszcza w przypadku pościeli. bądź innych dużych przedmiotów. Jak sama nazwa wskazuje, składają się one z jednej dużej i pojemnej komory. W przypadku pojemników dwukomorowych, ich wnętrze jest przedzielone specjalnym elementem konstrukcyjnym, który dzieli je na dwie równe części. Podział ten znacznie ułatwia przechowywanie kilku różnych przedmiotów, które z różnych powodów nie powinny być tam umieszczane razem.

Idealne dodatki do łóżka – dlaczego warto je mieć?

Jakiś czas temu naszą ofertę luksusowych łóżek tapicerowanych rozszerzyliśmy o bogatą bazę dodatków, wśród których największą grupę stanowią szafki nocne, półkotapczany. Nasz asortyment został tak dopasowany, by stanowiły one – wraz z łóżkami – designerską całość. Efekt ten uzyskaliśmy dzięki wyborze rozwiązań opartych na dokładnie tych samych materiałach. W naszym sklepie do każdego łóżka można zamówić dedykowane dodatki i to bez obaw, że nie będą one do siebie pasować pod względem kolorystycznym.

Każdy z prezentowanych dodatków został zaprojektowany z poszanowaniem specyfiki konkretnego rodzaju aranżacji. Oznacza to, że tylko u nas znajdą Państwo np. dedykowane szafki nocne, które sprawdzą się w typowo nowoczesnych wnętrzach, tradycyjnej klasyce, bądź też… innych, tematycznych aranżacjach. Jednym słowem, dajemy Państwu możliwość całkowitej personalizacji zamówienia, oczywiście z możliwością udzielenia kompletnych i fachowych porad w tym temacie. Zapraszamy zatem do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie związane z naszą ofertą.

Podsumowanie

Każde łóżko tapicerowane 180/200 centymetrów, które jest dostępne w naszej ofercie, to prawdziwa, designerska perła. Doskonała jakość wykonanych materiałów, funkcjonalna konstrukcja i przede wszystkim wygodny sen, to wszystkie najważniejsze atuty prezentowanych przez nas mebli. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych Klientów znajdzie u nas coś dla siebie.